Zpět na výpis

Stylový dům nedaleko moře, Gualdo

3 ano 13 000m
ID: IT0553

Vzácná příležitost ke koupi velmi stylového domu s pozemkem s parky a olivovníky ve vynikajícím stavu…

Čtěte více

11 853 000 Kč

450 000 €

402 288 £

533 895 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento dům postavený v roce 2001 byl navržen vynikajícím severoitalským architektem a nachází se téměř v zánovním stavu. Dům leží v obci Gualdo v regionu Massarosa a od nejbližšího přímořského střediska Viaregiio je vzdálen pouhých 13 km. Architekt dbal na každý detail, a tak v domě najdete švédská kamna na dřevo, elektrické žaluzie, opracované trámové stropy a LPG. Dům má vynikající polohu a nachází se v docházkové vzdálenosti od města Gualdo. Nemovitost obklopuje krásný pozemek o rozloze 1 000 m2, na kterém najdete olivovníky, 3 parky a prostor pro bazén i pro parkování, nebo stavbu přístřešku. Užitná plocha nemovitosti činí cca 140 m2. V hlavním patře se nachází otevřený prostor s kuchyní a společenskou místností, vstup na krásnou terasu s výhledem na moře v dálce, úložný prostor a koupelna. Vedou odsud rovnou tři vstupy na zahradu. Ve spodním patře pak najdete 3 ložnice, 2 koupelny a velkou komoru, kterou je možnost přestavět na čtvrtou ložnici, terasu s výhledem na moře a vstup do zahrady.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247