Zpět na výpis

Stylový chalet na golfovém hřišti, Kitzbühel

4
ID: AT0102

Stylový horský dům na golfovém hřišti v Kitzbühelu. Prostorná a elegantní nemovitost se 4 ložnicemi a 4 koupelnami nacházející se v exkluzivní lokalitě…

Čtěte více

100 737 000 Kč

3 900 000 €

3 503 774 £

4 434 628 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízený horský dům byl postaven v roce 2016 na kitzbühelském golfovém hřišti a je skutečným ukrytým klenotem. Nachází se ve velmi pěkném sousedství uprostřed nádherné krajiny. Výhled na světoznámý Hahnenkamm, pohoří Wilder Kaiser a jižní pohoří je vskutku unikátní a poskytuje dokonalou scenérii pro odpočinek a uvolnění. Další skvělou příležitostí je bezprostřední blízkost golfového hřiště. Centrum Kitzbühelu, kde se nachází mnoho obchodů, restaurací, a možností večerní zábavy, je dosažitelné v několika minutách autem nebo na kole. Krátce řečeno, tato nemovitost je dokonalou volbou pro ty, kdo hledají klidné útočiště v idylickém prostředí, přesto však v blízkosti veškerého moderního vybavení legendárního lyžařského letoviska. Dům byl vystavěn jako velmi stylový a promyšlený obytný koncept, kde se v krásném souladu kombinuje moderní světový vkus s místními materiály. Napříč celým prostorem je zřetelná pozornost pro detail. Celkový využitelný obytný prostor zaujímá přes 365 m² a rozprostírá se na třech podlažích. V nejvrchnější podlaží se nachází otevřený prostor obývacího pokoje a jídelny se stylovým krbem. Z tohoto prostoru máte možnost vyjít na terasu orientovanou na jihozápad a těšit se nádhernému pohledu na západ slunce nad Kitzbühelem. V přízemí se nacházejí dvě ložnice pro hosty a další koupelna. Podlaží je obklopeno luxusním hlavním pokojem, který je rozdělený na prostornou koupelnu, šatnu a ložnici. Suterénní prostor je rozdělený na wellness a fitness prostor a nalézá se zde také další pokoj pro hosty se zázemím. Pro vozidla je k dispozici garáž, která nabízí prostor pro dvě auta, a dále také přístřešek pro další dvě auta. Budova je vytápěná moderním a výkonným plynovým podlažním topením. Tato rezidence nabízí příjemné, prostorné a minimalistické prostředí s nefalšovaným pocitem rodinného zázemí v tyrolské části rakouských Alp. Kitzbühel je od Prahy vzdálený cca 5 a půl hodiny jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247