Zpět na výpis

Stylový byt v centru, Zadar

2
ID: CH0003

Stylově zařízený byt se dvěma ložnicemi v klidné poloze a zároveň v srdci kouzelného historického města Zadar...

Čtěte více

5 083 000 Kč

200 000 €

170 097 £

225 821 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Byt se nachází v krásné historické budově s vnitřním dvorem v centru, odkud za chvíli dojdete na Náměstí pěti studní a ke kostelu sv. Simeona. Byt má plochu 67m2 sestává z obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou, dvou ložnic a koupelny. Byt se prodává s kompletním zařízením, které je velmi stylové a doladěné do posledního detailu. Díky své poloze a dispozici je tento byt ideální k turistickému pronájmu.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247