Zpět na výpis

Stylový byt 50m od pláže v Toskánsku

2-3
ID: IT0633

Exkluzivní byt v poklidném městečku Quercianella se nachází jen 50 metrů od oblázkové pláže s průzračnou vodou. Ideální výchozí bod pro objevování Toskánka...

Čtěte více

8 900 500 Kč

350 000 €

301 028 £

427 744 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na ůžasném místě jen 50m od oblázkové pláže s průzračnou vodou nabízíme ke koupi exkluzivní byt s výhledem na moře. Nemovitost se nachází v poklidném městečku Quercianella v úchatné oblasti Etruského pobřeží, jen 30 minut jízdy autem či vlakem od letiště v Pise. Místo je výhodné pro návštěvu dalších toskánských měst včetně Pisy, Florencie, Volterry, Sieny, San Gimignana či Grosetta. Sousední město Castiglioncello je opravdovou perlou této oblasti s mnoha restauracemi, bary a známou zátokou Baia de Quercetano. Byt prošel nedávnou kompletní rekonstrukcí známou firmou italských interiérových designerů a je teď plně dokončen v ultra-moderním elegantním italském stylu. Skládá se z prostorného obývacího pokoje, ze kterého je východ na balkó s pěkným panoramatem směrem k moři, moderní stylové kuchyně, velké manželské ložnice plus 2 dalšíck menších pokojů, které mohou sloužit buď jako malé ložnice nebo pracovny. Je možné od majitele též dokoupit stylový nábytek na míru, včetně kuchyně, sestavy v obývacím pokoji, atd.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247