Zpět na výpis

Stylový apartmán v Golfo Marinella

3
ID: IT1327

Luxusní apartmán se 3 ložnicemi v rezidenci hned u moře blízko Porto Rotonda a jen 20 minut od letiště v Olbii

Čtěte více

14 763 900 Kč

580 000 €

496 249 £

624 372 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní apartmán s nádhernou terasou a výhledem na záliv Marinella se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie blízko známého letoviska Porto Rotondo a je součástí exkluzivní rezidence Costa degli Ulivi e Palumbalza postavené v klasickém gallurském stylu. Tato oblast je známá pro krásné písečné pláže, nedotčenou přírodu, čisté moře a dramatické výhledy. Ze společné zahrady rezidence je přímý přístup k moři. Apartmán je umístěn v prvním (a posledním) patře rezidence a skládá se z velkoryse řešeného obývacího pokoje, na který navazuje plně vybavená kuchyně a jídelna, 3 elegantních ložnic a 3 koupelen. Velká terasa nabízí krásné pohledy na pobřeží. Samozřejmostí jsou 2 venkovní parkovací stání. Na letiště v Olbii dojedete za necelých 20 minut.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528