Zpět na výpis

Stylové apartmány v oblasti Wilder Kaiser, Westendorf

1-3
ID: AT0202

Stylové apartmány v srdci jedné z největších a nejmodernějších lyžařských oblastí v Rakousku...

Čtěte více

14 100 240 Kč - 20 901 840 Kč

539 000 € - 799 000 €

479 731 £ - 711 140 £

653 485 $ - 968 709 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto stylové apartmány budou situovány přímo v centru slunného městečka Westendorf, které má pěkné centrum s vynikající infrastrukturou a je obklopeno impozantní horskou krajinou. Místní lyžařský areál je jedním z největších a nejmodernějších na světě.

Nejen v zimě si hosté přijdou na své, ale i v létě se zde jistě nebudou nudit. Krásná okolní příroda přímo zve k pěšímu výletu nebo vyjížďce na kole. V okolí jsou také golfová hřiště. Velkou výhodou je přímé napojení skibusem na oblast Kitzbühelu (kam se můžete dostat i autem během 15 minut). Jen 300 metrů od budovy je lyžařský vlek s napojením na oblast Wilder Kaiser, která nabízí 288 km sjezdovek.

V budově bude 15 plně vybavených a vysoce kvalitních apartmánů s fantastickým výhledem na okolní horskou krajinu. Nejmenší apartmány jsou určeny k ubytování 2 osob, ty největší pojmou až 8 hostů. Kromě vstupního prostoru s recepcí bude v budově k dispozici i wellness s finskou saunou, infrakabinou a regenerační sprchou. U domu budou parkovací místa. V budově bude také restaurace nabízející tradiční a regionální kuchyni.

K bytu je třeba koupit jedno parkovací stání a balíček vybavení. Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu, o který se bude starat profesionální místní agentura.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247