Zpět na výpis

Stylové apartmány v Lido di Jesolo

2
ID: IT0886

Příjemná a klidná rezidence v srdci Lido di Jesola s atraktivními apartmány a bazénem

Čtěte více

4 956 900 Kč - 5 211 100 Kč

195 000 € - 205 000 €

167 485 £ - 176 074 £

236 223 $ - 248 337 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V blízkosti Piazza Milano u Via Torcello, asi 800m od pláže nabízíme krásné nové apartmány ve vznikajícím rezortu s bazénem. Předpokládané dokončení již v srpnu 2021!

LOKALITA: Lido di Jesolo je oblíbené letovisko na severu Itálie v oblasti Benátska. Rezort je vyhlášený především pro nekonečné možnosti zábavy, dlouhou promenádu plnou obchodů lemující velké písčité pláže a noční život. Je tak ideální volbou pro rodiny s dětmi, ale i starší i mladší páry hledající aktivní dovolenou a odpočinek na pláži. Z Lido di Jesolo se jednoduše dostanete do Benátek. Z Prahy sem dojedete za asi 9 hodin jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: V rezortu bude celkově vybudováno 20 apartmánů rozmístěných na 5 podlažích (včetně přízemí). K prodeji jsou nabízeny světlé a vzdušné apartmány se 2 ložnicemi. Každá jednotka bude mít balkon nebo zahrádku a k dispozici jedno parkovací místo. Apartmány budou mít topení v podlaze, připravená zapojení na klimatizaci, moskytiéry, alarm a napojení elektrických vozidel. Aktuálně zbývá k prodeji posledních 5 jednotek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528