Zpět na výpis

Stylové alpské chalety v Bad Kleinkirchheim

2-3
ID: AT0035

Alpské chalety s moderním nádechem se nacházejí v malebném lázeňském městečku. Předpokládaný roční výnos je 3,5-4,5%, navíc první 3 roky zaručený výnos 3%...

Čtěte více

10 210 671 Kč - 14 795 055 Kč
378 173 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global představuje projekt 14 zcela nových, vysoce kvalitních chaletů, které budou postaveny v nadmořské výšce 1035 m jen 200 metrů od centra města Bad Kleinkirchheim s termínem dokončení na podzim 2016. K dispozici budou dvě různé velikosti chaletů. Mešní chalety o ploše cca 85 m² s kapacitou pro 4-6 osob budou dispozičně rozděleny na dvě ložnice, dvě koupelny, plně vybavenou kuchyň, jídelní prostor a obývací pokoj s krbem. K dispozici bude také samostatné WC pro hosty v přízemí a sauna s panoramatickým oknem. Chalet bude mít uzamykatelný úložný prostor, jakož i dostatek vnitřních úložných prostorů. U každého chaletu bude terasa s léhátky a posezením. V ceně je jedno pakrovací místo. Větší typ chaletu má plochu cca 100 m² a na rozdíl od menšího typu má 3 ložnice, 3 koupelny a ještě balkon v prvním patře. Chalety jsou postaveny v klasickém alpském stylu s moderním nádechem. Ideální nejen v zimní sezóně, ale i v létě, kdy oblast nabízí dostatek vyžití hlavně pro turisty a pro cyklisty. Další výhodou je blízkost hotelu Trattlerhof, kde je možné využít restauraci, wellness, 3 tenisové kurty nebo třeba hřiště na plážový volejbal. Je také možné objednat si donášku snídaně nebo jídla včetně regionálních specialit právě z hotelu. Chalety jsou určeny především jako investice s předpokládáným ročním výnosem mezi 3,5 až 4,5% z kupní ceny. Developer navíc nabízí zaručený čistý roční výnos 3% po dobu prvních tří let. Majitelé mohou využívat chalety pro vlastní užítí po dobu 5-6 týdnů během celého roku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247