Zpět na výpis

Stylová vila s úžasným výhledem na moře, Augusta

5 ano 10m
ID: IT0707

Stylová vila na útesu v Augustě s velkým pozemkem a nádherným výhledem na moře a Etnu...

Čtěte více

24 230 500 Kč

980 000 €

844 739 £

1 035 846 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji tuto exkluzivní nedávno zrenovovanou vilu, která je umístěna v malé rezidenci a stojí na útesu s nádherným výhledem na moře a Etnu v letovisku Augusta. Vila je ve výborném stavu a pokrývá plochu o celkové rozloze asi 210 m2. Uvnitř najdete velký obývací prostor, kuchyň, 5 ložnic a 4 koupelny. Nemovitost se prodává stylově zařízená. Vilu obklopuje přibližně 1000 m2 půdy. Zahrada je zdobena vzácnými a dobře udržovanými rostlinami a z velké terasy si můžete vychutnat nádherný výhled na moře a sopku Etna. Augusta je přístavní město, které se nachází v provincii Syrakusy. Pyšnit se může hned dvěma přístavy. Staré město je umístěno na ostrově vytvořeném v 16. století a s pevninou ho spojují dva mosty. Dominantou města je krásný hrad Castello Svevos s osmi věžemi. Ve městě najdete také kostely a další architektonické památky. Pořádá se zde několik festivalů, např. Sagra dei Sapori Medievali, festival středově kuchyně, který se koná v září a nabízí k ochutnávce středověká jídla.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247