Zpět na výpis

Stylová vila s fantastickým výhledem v půvabné oblasti Umbrie

7 1
ID: IT0580

Stylová a prostorná nemovitost v dosahu Říma i Toskánska s fantastickým výhledem, širokým počtem pokojů, obrovskou přístavbou a kreativními možnostmi rozšíření v Monte Castello di Vibio...

Čtěte více

38 176 600 Kč

1 480 000 €

1 355 992 £

1 639 255 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento ideální dům se nachází v Umbrii v blízkosti Říma i slunného Toskánska a v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Nemovitost je velmi elegantní, prostorná a plná světla. Díky své poloze na kopci nabízí fantastické výhledy do okolí. Navrch má i velký potenciál k přeměně přístavby na obytný prostor. Tato impozantní rezidence vyzařuje italské prvky tradičních usedlostí. Dům je po kompletní rekonstrukci a ve vynikajícím stavu. Velká okna a dveře ze všech stran poskytují dostatek přirozeného světla v místnostech. Prostory jsou celkově velmi velkorysé. Bazén je poněkud malý, ale dům je opravdu krásný a nabízí velké otevřené prostory, obrovskou přístavbu a krásnou polohu. Užitná plocha nemovitosti činí 400 m2. Přízemí poskytuje stín po celý rok a zároveň úkryt před horkými slunečními paprsky. Je to krásné místo k odpočinku a relaxaci. Nachází se zde prostorná kuchyň, jídelní kout s krbem, obývací pokoj, 1. ložnice / studio s vlastní koupelnou, 2. ložnice s koupelnou, 3. ložnice, koupelna a komora. V prvním patře se nachází hlavní ložnice a druhý obývací pokoj s přístupem na balkon a nádherným výhledem. Dále je zde 2. ložnice s koupelnou, 3. ložnice, koupelna a komora. Ve druhém patře se nachází studovna / obývací pokoj, 1 prostorná ložnice a velká koupelna. První patro má samostatný vchod a obě patra mají samostatné vytápěcí systémy. Proto je možné dům rozdělit na dvě samostatné jednotky. Součástí nemovitosti je i přístavba o rozloze 160 m2. Ta je v současné době využívána jako úložný prostor. Má vlastní klimatizační systém a je zde možnosti ji přestavět na další obytný prostor. Vedle přístavby se nachází velké sklepní prostory situované za domem. Uchovávají systémy vytápění a ohřevu teplé vody a nabízejí také velký úložný prostor. K dispozici jsou dvě samostatné elektrické brány. Hlavní příjezdová cesta je lemována rostlinami a končí na parkovišti s místem pro 4 vozidla. S využitím svažitého pozemku byl dům postaven poblíž vyššího konce. Zde se otevírá výhled na Etruské město Todi a Apeniny. Zahrada je zcela rovná a vybavená systémem zavlažování. Bazén se nachází v blízkosti kuchyně. Tato nemovitost leží těsně pod malebnou vesnicí nedaleko Monte Castello di Vibio, která bývá zmiňována jako jedna z "nejkrásnějších vesnic v Itálii" proslulá svými uměleckými, kulturními a gastronomickými tradicemi. Nejbližší mezinárodní letiště se nachází v Perugii (44 km), a v Římě (169 km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247