Zpět na výpis

Střešní byt s terasou a krásným výhledem na moře, Viareggio

2 ano 50m
ID: IT0524

Úžasný střešní byt v americkém stylu s moderním vnitřním vybavením, kousek od pláže, s prostornými terasami a krásným panoramatickým výhledem, Viareggio…

Čtěte více

17 015 400 Kč

690 000 €

585 224 £

729 648 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízen střešní byt amerického stylu, jehož velkou předností jsou prostorné terasy s nádherným panoramatickým výhledem, který se rozprostírá přes moře až k Apuánským Alpám. Byt se nachází jen 50 m od dlouhé písčité pláže a v docházkové vzdálenosti k místnímu zázemí. Byt se nachází na pátém – vrchním podlaží nedávno postaveného bytového domu, ve kterém je celkem pět apartmánů. Dům je vybaven výtahem. Nabízený apartmán se může pochlubit jasným prostorným interiérem o rozloze přibližně 90 m², který sestává z velkého otevřeného prostoru obývacího pokoje s kuchyňským koutem, komfortně vybavenou jídelnou a krbem. Z tohoto prostoru je možné vyjít na panoramatickou terasu o rozloze 18 m² s výhledem na moře, která je krásným místem pro odpočinek a venkovní občerstvení. Oblast pro spánek se skládá ze dvou ložnic s dvoulůžkem, odkud vedou dveře na balkón o rozloze přibližně 12 m², a dále ze dvou koupelen, z nichž jedna je se sprchou a saunou a druhá s masážní vanou pro dvě osoby. Navíc zde najdeme i velkou třešní terasu o rozloze 90 m² s velkým Jacuzzi pro 6 osob. Na tuto střešní terasu je možné vystoupit po schodišti, které je používáno výlučně vlastníkem nabízeného apartmánu. Z terasy se nabízí úžasný výhled na moře a na toskánskou riviéru. Tento střešní byt je vybaven zařízením špičkové kvality. V ceně je i funkční vinný sklep nacházející se v podzemním podlaží budovy. Nemovitost se nachází v letovisku Viareggio jen 50 metrů od pláže a 20 metrů od krásného borového háje. Snadno dosažitelné je také veškeré místní vybavení. Viareggio je letovisko, které má po celý rok mírné klima a nachází se na severním pobřeží Toskánské riviéry. Město má ideální polohu pro výlety do okolní kopcovité krajiny a vnitrozemí a je také skvělým výchozím místem pro návštěvy slavných měst a turistických center Toskánska a Ligurie. Dlouhá pláž Viareggia je pokrytá jemným zlatým pískem a pozvolna sestupuje k moři. Naleznete zde pohodlné pečlivě udržované plážové vybavení. Pobřeží nabízí příjemné procházky podél elegantních obchodů, barů, klubů, kin a uměleckých galerií, s výhledem na dlouhé ulice lemované palmami a krásnými budovami. Velmi krásné a zajímavé je také historické centrum s trhem a obchody podél pěších cest. Viareggio je slavné také pro svůj přístav, kde kotví luxusní jachty, které plují po celém světě. Pro milovníky sportu, zdravého životního stylu i pro všechny ostatní jsou krásnou příležitostí k trávení volného času borové lesy rostoucí po obou stranách města, krásné plochy městské zeleně a mnoho kilometrů cyklistických stezek. Mimo to je Viareggio slavné díky karnevalu a Pucciniho Festivalu, které se řadí mezi nejvýznamnější místní kulturní události, které jsou známé nejen v Itálii, ale i po celém světě. Velkou výhodou je i blízká poloha mezinárodního letiště v Pise, které je vzdálené jen zhruba 30 minut jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247