Zpět na výpis

Střešní byt s terasou a krásným výhledem na moře, Viareggio

2 ano 50m
ID: IT0524

Úžasný střešní byt v americkém stylu s moderním vnitřním vybavením, kousek od pláže, s prostornými terasami a krásným panoramatickým výhledem, Viareggio…

Čtěte více

18 602 400 Kč

690 000 €

633 942 £

806 871 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízen střešní byt amerického stylu, jehož velkou předností jsou prostorné terasy s nádherným panoramatickým výhledem, který se rozprostírá přes moře až k Apuánským Alpám. Byt se nachází jen 50 m od dlouhé písčité pláže a v docházkové vzdálenosti k místnímu zázemí. Byt se nachází na pátém – vrchním podlaží nedávno postaveného bytového domu, ve kterém je celkem pět apartmánů. Dům je vybaven výtahem. Nabízený apartmán se může pochlubit jasným prostorným interiérem o rozloze přibližně 90 m², který sestává z velkého otevřeného prostoru obývacího pokoje s kuchyňským koutem, komfortně vybavenou jídelnou a krbem. Z tohoto prostoru je možné vyjít na panoramatickou terasu o rozloze 18 m² s výhledem na moře, která je krásným místem pro odpočinek a venkovní občerstvení. Oblast pro spánek se skládá ze dvou ložnic s dvoulůžkem, odkud vedou dveře na balkón o rozloze přibližně 12 m², a dále ze dvou koupelen, z nichž jedna je se sprchou a saunou a druhá s masážní vanou pro dvě osoby. Navíc zde najdeme i velkou třešní terasu o rozloze 90 m² s velkým Jacuzzi pro 6 osob. Na tuto střešní terasu je možné vystoupit po schodišti, které je používáno výlučně vlastníkem nabízeného apartmánu. Z terasy se nabízí úžasný výhled na moře a na toskánskou riviéru. Tento střešní byt je vybaven zařízením špičkové kvality. V ceně je i funkční vinný sklep nacházející se v podzemním podlaží budovy. Nemovitost se nachází v letovisku Viareggio jen 50 metrů od pláže a 20 metrů od krásného borového háje. Snadno dosažitelné je také veškeré místní vybavení. Viareggio je letovisko, které má po celý rok mírné klima a nachází se na severním pobřeží Toskánské riviéry. Město má ideální polohu pro výlety do okolní kopcovité krajiny a vnitrozemí a je také skvělým výchozím místem pro návštěvy slavných měst a turistických center Toskánska a Ligurie. Dlouhá pláž Viareggia je pokrytá jemným zlatým pískem a pozvolna sestupuje k moři. Naleznete zde pohodlné pečlivě udržované plážové vybavení. Pobřeží nabízí příjemné procházky podél elegantních obchodů, barů, klubů, kin a uměleckých galerií, s výhledem na dlouhé ulice lemované palmami a krásnými budovami. Velmi krásné a zajímavé je také historické centrum s trhem a obchody podél pěších cest. Viareggio je slavné také pro svůj přístav, kde kotví luxusní jachty, které plují po celém světě. Pro milovníky sportu, zdravého životního stylu i pro všechny ostatní jsou krásnou příležitostí k trávení volného času borové lesy rostoucí po obou stranách města, krásné plochy městské zeleně a mnoho kilometrů cyklistických stezek. Mimo to je Viareggio slavné díky karnevalu a Pucciniho Festivalu, které se řadí mezi nejvýznamnější místní kulturní události, které jsou známé nejen v Itálii, ale i po celém světě. Velkou výhodou je i blízká poloha mezinárodního letiště v Pise, které je vzdálené jen zhruba 30 minut jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247