Zpět na výpis

Střešní byt s bazénem a krásným výhledem, Zadar

3 1 ano
ID: CH0015

Jedinečný střešní byt Vám nabídne veškerý komfort a nádherné výhledy na moře a historické centrum Zadaru...

Čtěte více

20 422 500 Kč

750 000 €

677 251 £

886 586 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Střešní byt o ploše 190 m2 se nachází v pátém patře domu s výtahem a rozkládá se na dvou patrech. V bytě se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, plně vybavená kuchyně, jídelna, 3 ložnice (jedna s vlastní šatnou), 2 koupelny a balkón. V horním patře na Vás čeká bazén, posezení s grilovací zónou a malá zahrádka. Dále můžete k relaxaci využít saunu či výřivku. Byt je nadstardně vybaven (např. alarm, intercom, prožipožární dveře, klimatizace). K dispozici je vnitřní parkovací stání a sklepní kóje.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247