Zpět na výpis

Střešní byt s bazénem a krásným výhledem, Zadar

3 1 ano
ID: CH0015

Jedinečný střešní byt Vám nabídne veškerý komfort a nádherné výhledy na moře a historické centrum Zadaru...

Čtěte více

19 087 500 Kč

750 000 €

633 232 £

870 224 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Střešní byt o ploše 190 m2 se nachází v pátém patře domu s výtahem a rozkládá se na dvou patrech. V bytě se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, plně vybavená kuchyně, jídelna, 3 ložnice (jedna s vlastní šatnou), 2 koupelny a balkón. V horním patře na Vás čeká bazén, posezení s grilovací zónou a malá zahrádka. Dále můžete k relaxaci využít saunu či výřivku. Byt je nadstardně vybaven (např. alarm, intercom, prožipožární dveře, klimatizace). K dispozici je vnitřní parkovací stání a sklepní kóje.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247