Zpět na výpis

Střešní apartmán s výhledem na lagunu, Lignano Pineta

3 500m
ID: IT0517

Střešní apartmán s prostornou terasou s krásným výhledem na lagunu a centrum letoviska Lignano Pineta, v nově renovované budově, Benátsko, Itálie…

Čtěte více

6 630 000 Kč

260 000 €

221 362 £

309 163 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

K prodeji je nabízen střešní apartmán o rozloze přes 90 m² s velkou terasou s výhledem na lagunu a centrum letoviska Lignano Pineta. V apartmánu se nachází samostatná kuchyně, velký obývací pokoj, tři ložnice, dvě koupelny, prostorná vstupní místnost a úložná místnost. Všechny hlavní pokoje mají vstup na terasu, ze které je krásný výhled a která se výborně hodí pro venkovní občerstvení. Apartmán se nachází v nově renovované budově. Lignano je dostupné přímou jízdou autem, která trvá z Prahy zhruba 8 hodin a 15 minut. Letiště v Benátkách a Terstu jsou vzdálená zhruba 1 hodinu a 15 minut jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846