Zpět na výpis

Střešní apartmán s velkou terasou, Lido Altanea

2-3 1 350m
ID: IT0619

Moderní apartmán v nedávno postavené soukromé rezidenci s výhledem na bazén a do parku umístěný jen kousek od pláže v Duna Verde...

Čtěte více

6 871 500 Kč

270 000 €

227 963 £

313 281 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tento pěkný apartmán s velkou terasou se nachází v druhém a posledním patře budovy v nedávno postavené soukromé rezidenci s bazény pro dospělé i děti, vířivkou, dětským hřištěm a domovníkem. Byt se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a 2 lůžky, kuchyňského koutu, 2 dvoulůžkových ložnic (jedna s manželskou postelí, jedna s dvěma palandami), 2 koupelen s okny a velké příjemné terasy. Součástí koupě je i kryté parkovací místo. Byt nabízí krásný výhled na bazén a na park.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846