Zpět na výpis

Středomořská vila s výhledem na moře

3 200m
ID: IT0536

Pěkná středomořská vila se 2 apartmány jen pár kroků od moře v Belvedere Marittimo...

Čtěte více

6 202 800 Kč

240 000 €

208 015 £

289 431 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází ve středomořském městečku Belvedere Marittimo v provincii Cosenza v Kalábrii. Městečko je tvořeno dvěma urbanizovanými oblastmi. První představuje původní středověkou zástavbu a druhá tu moderní, se všemi obchodními a turistickými službami. Nemovitost má rozlohu 140 m2. Skládá se ze 2 apartmánů. Jeden se nachází v prvním patře a druhý v přízemí. Spojeny jsou vnějším schodištěm. Oba jsou kompletně vybaveny nábytkem a nacházejí se jen pár kroků od moře. Nemovitost se skládá z haly, kuchyně, 3 pokojů, 2 koupelen a jedné komory. Apartmán v přízemí je opatřen obývacím pokojem s krbem. Oba apartmány mají společnou zahradu, která je pro dostatek soukromí obehnána živým plotem. Terasa v prvním patře má rozlohu 30 m2 a je z ní nádherný výhled na moře. V suterénu se nachází technická místnost. Oba apartmány jsou opatřeny klimatizací a nacházejí se v dosahu všech potřebných služeb. Zahrada má rozlohu 200 m2 a je opatřena automatickým zavlažovacím systémem. Najdete zde i gril. Belvedere Marittimo je starobylé pobřežní město, které spadá pod provincii Cosenza. Tyčí se nad ním stejnojmenný hrad, který je považován za jeden z nejkrásnějších a nejlépe zachovaných v Kalábrii. Postavili jej Normané už v druhé polovině 11. století. Za španělské nadvlády byl hrad opraven a obohacen o prvky španělské architektury. Ze zhruba stejného období pochází i starobylý kostel Rosalio. Mezi další významné stavby patří i římská věž Paolo Emilio, nebo klášter San Daniele z 16. století. Kalábrie patří k výjimečným oblastem v Itálii pro své nádherné písečné pláže, členité pobřeží a průzračně čisté moře. Nacházejí se zde 3 národní parky. Nedaleká Cosenza je krásným historickým městečkem umístěným ve vnitrozemí v horách. Navštívit můžete největší aquapark v Praia Mare, nebo některé z archeologických nalezišť.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247