Zpět na výpis

Statek po rekonstrukci pár minut jízdy od Loro Piceno

3
ID: IT0416

Pěkný statek po nedávné kompletní rekonstrukci se nachází v malebném kraji Marche jen pár minut jízdy od Loro Piceno. S olivovým hájem s roční produkcí až…

Čtěte více

8 294 400 Kč

320 000 €

283 163 £

372 581 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento zrekonstruovaný dům s nádherným výhledem na vrcholky hor se nachází pouhých 5 minut jízdy autem do historického centra města Loro Piceno v regionu Marche. Na nejbližší pláže se dostanete asi za 35 minut. Na statku byla provedena před několika kompletní rekonstrukce v souladu se seismických normami. Dům má v přízemí plně vybavenou kuchyň, prostorný otevřený obývací pokoj, kde jsou krbová kamna na pelety, koupelna se sprchovým koutem, dva pokoje, které dnes slouží jako skladovací prostory, ale mohou být přebudovány na byt se samostatným vstupem. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové ložnice a velká koupelna s vanou. V druhém patře je pak půda, kterou lze přestavět na obytné místnosti nebo pracovnu. Ke statku patří také stodola a 5 hektarů půdy s 220 produktivními olivovníky. K vybavení můžeme připočítat mimo jiné solární panely pro ohřev vody a výrobu elektřiny nebo podlahové vytápění v každém pokoji! Ideální nemovitost pro ty, kteří hledání klid na venkově pro velkou rodinu. Možné také nemovitost předělat na malý penzionek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247