Zpět na výpis

Statek po rekonstrukci pár minut jízdy od Loro Piceno

3
ID: IT0416

Pěkný statek po nedávné kompletní rekonstrukci se nachází v malebném kraji Marche jen pár minut jízdy od Loro Piceno. S olivovým hájem s roční produkcí až…

Čtěte více

7 894 400 Kč

320 000 €

272 202 £

342 238 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento zrekonstruovaný dům s nádherným výhledem na vrcholky hor se nachází pouhých 5 minut jízdy autem do historického centra města Loro Piceno v regionu Marche. Na nejbližší pláže se dostanete asi za 35 minut. Na statku byla provedena před několika kompletní rekonstrukce v souladu se seismických normami. Dům má v přízemí plně vybavenou kuchyň, prostorný otevřený obývací pokoj, kde jsou krbová kamna na pelety, koupelna se sprchovým koutem, dva pokoje, které dnes slouží jako skladovací prostory, ale mohou být přebudovány na byt se samostatným vstupem. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové ložnice a velká koupelna s vanou. V druhém patře je pak půda, kterou lze přestavět na obytné místnosti nebo pracovnu. Ke statku patří také stodola a 5 hektarů půdy s 220 produktivními olivovníky. K vybavení můžeme připočítat mimo jiné solární panely pro ohřev vody a výrobu elektřiny nebo podlahové vytápění v každém pokoji! Ideální nemovitost pro ty, kteří hledání klid na venkově pro velkou rodinu. Možné také nemovitost předělat na malý penzionek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247