Zpět na výpis

Statek blízko moře

4
ID: SP0359

Úžasný statek hned u národního parku a nedaleko moře za skvělou cenu…

Čtěte více

3 075 100 Kč

115 000 €

105 294 £

135 652 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V zajímavé hornaté krajině, asi 13 km od moře a obce Carboneras se nachází na okraji národního parku Cabo de Gata (200m2 z pozemku je součástí parku) Andalusský tradiční statek po kompletní rekonstrukci Dům o ploše asi 200m2, je prodáván s pozemkem 1200m2, jedna z ložnic a jedna kuchyně a koupelna jsou v odděleném anexu, který lze zvlášť pronajímat 4 ložnice, klasická kuchyň se všemi spotřebiči, obývací pokoj, 2 koupelny Telefon, elektřina, velká garáž
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247