Zpět na výpis

Statek blízko Luccy po kompletní rekonstrukci

3 1
ID: IT0415

Jedinečný kamenný statek kompletní rekonstrukci leží v klidné krajině jen 6 km od Luccy. Klid a pohodu navodí nejen krásná zahrada, ale i velký bazén...

Čtěte více

22 032 000 Kč

850 000 €

752 151 £

989 668 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento jedinečný statek, který nedávno prošel citlivou kompletní rekonstrukcí, leží v klidném prostředí jen 6 km od hranic města Lucca a pouze 15 km od moře. Statek s plochou 200 m² se nachází uprostřed pozemku s plochou 1000 m². V zahradě je příjemné a klidné posezení, pohodu doplňuje velký bazén. Vila se skládá se v přízemí ze vstupní haly, kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, ložnice, 2 koupelen, technické místnosti a prádelny; v prvním patře jsou 2 ložnice, 2 koupely a vstup na velkou terasu. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30-45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247