Zpět na výpis

Statek blízko Luccy po kompletní rekonstrukci

3 1
ID: IT0415

Jedinečný kamenný statek kompletní rekonstrukci leží v klidné krajině jen 6 km od Luccy. Klid a pohodu navodí nejen krásná zahrada, ale i velký bazén...

Čtěte více

21 968 250 Kč

850 000 €

736 720 £

1 025 069 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento jedinečný statek, který nedávno prošel citlivou kompletní rekonstrukcí, leží v klidném prostředí jen 6 km od hranic města Lucca a pouze 15 km od moře. Statek s plochou 200 m² se nachází uprostřed pozemku s plochou 1000 m². V zahradě je příjemné a klidné posezení, pohodu doplňuje velký bazén. Vila se skládá se v přízemí ze vstupní haly, kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, ložnice, 2 koupelen, technické místnosti a prádelny; v prvním patře jsou 2 ložnice, 2 koupely a vstup na velkou terasu. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30-45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247