Zpět na výpis

Starý kamenný dům na poloostrově Pelješac

4 ano
ID: CH0080

Zrekonstruovaný třípodlažní dům postavený ve stylu tradiční středomořské architektury v malebném městě na poloostrově Pelješac, pouhých 5 m od moře…

Čtěte více

17 624 750 Kč

725 000 €

602 968 £

822 549 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný dům se nachází v historickém centru malebného pobřežního města na poloostrově Pelješac, hned vedle hlavní turistické promenády a pouhých 5 m od moře. Dům byl postavený ve stylu tradiční středomořské architektury a vysoká kamenná zeď zajišťuje jeho obyvatelům úplné soukromí.

Dům se skládá z přízemí a 2 pater a má rozlohu 150 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj, koupelna a spíž. Z obývacího pokoje je vstup na dvůr vedoucí do pěkně zdobené kuchyně. Tomuto prostoru dominuje krásný a velmi starý kamenný klenutý strop v dalmatském stylu známý jako „buta“. Ze dvora vedou schody na terasu s krásným výhledem na mořský kanál Korčula-Pelješac, ostrov Korčula, jeho souostroví a otevřené moře. Schody z obývacího pokoje vedou do prvního patra se 2 ložnicemi a koupelnou. V nejvyšším patře se nachází další 2 pokoje a koupelna.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2007. Byly zde nainstalovány nové rozvody vody, elektřiny a systém filtrace vody. V přízemí a v koupelnách bylo zavedeno podlahové vytápění a v pokojích klimatizace. Dům je také dostatečně tepelně izolovaný a všechny okna mají dvojitá skla. K domu vede kanalizační přípojka. Na dvoře se navíc nachází skladovací místnost. Nedaleko domu je dostatek parkovacích míst.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247