Zpět na výpis

Starší byt v Calpe na plážové promenádě

2 1 ano 50m
ID: SP0138

Hezký byt, zrekonstruovaný v roce 2000, s velkým obývacím pokojem a výhledem na moře….

Čtěte více

7 750 080 Kč

299 000 €

264 580 £

348 130 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán se nachází v Calpe blízko přístavu přímo u moře a má nádherný výhled na moře a skálu Penon. Skládá se ze dvou ložnic, dvou koupelen, obývacího pokoje s terasou a perfektně vybavené kuchyně. Součástí rezidence je zahrada s bazénem, ze které se vyjde přímo na plážovou promenádu. 85m2, klimatizace, garáž.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247