Zpět na výpis

Starobylý kamenný dům v Suveretu

4
ID: IT0397

Dům v typickém toskánském rustikálním stylu k celkové rekonstrukci, má rozlehlý pozemek a nachází blízko centra města a v dojezdové vzdálenosti od moře...

Čtěte více

5 400 000 Kč
200 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Klasické toskánské kamenné stavení určené k rekonstrukci se nachází v krásné panoramatické pozici v Suveretu, jehož centrum je vzdálené 5 km. K domu je přístup po krátké prašné cestě. Jeho plocha je 360 m², plocha pozemku je 6000 m². Dům sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 4 ložnic a koupelny v prvním patře. V přízemí jsou skladovací prostory. Ideální pro ty, kteří hledají nemovitost v typickém toskánském stylu a chtějí si ji zařídit přesně podle svých představ. Velké pozemky zaručují dostatek soukromí. Suvereto leží uprostřed malebné toskánské krajiny, skvělá je ovšem i dostupnost k moři, které je vzdálené pouze 20 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247