Zpět na výpis

Starobylý kamenný dům v Suveretu

4
ID: IT0397

Dům v typickém toskánském rustikálním stylu k celkové rekonstrukci, má rozlehlý pozemek a nachází blízko centra města a v dojezdové vzdálenosti od moře...

Čtěte více

5 191 000 Kč

200 000 €

173 051 £

242 638 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Klasické toskánské kamenné stavení určené k rekonstrukci se nachází v krásné panoramatické pozici v Suveretu, jehož centrum je vzdálené 5 km. K domu je přístup po krátké prašné cestě. Jeho plocha je 360 m², plocha pozemku je 6000 m². Dům sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 4 ložnic a koupelny v prvním patře. V přízemí jsou skladovací prostory. Ideální pro ty, kteří hledají nemovitost v typickém toskánském stylu a chtějí si ji zařídit přesně podle svých představ. Velké pozemky zaručují dostatek soukromí. Suvereto leží uprostřed malebné toskánské krajiny, skvělá je ovšem i dostupnost k moři, které je vzdálené pouze 20 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528