Zpět na výpis

Slunný kamenný dům v Toskánsku, Pontremoli

4
ID: IT0294

Velmi slunný kamenný dům typický pro toskánský venkov na Vás čeká v kopcích u Pontremoli v kraji Lunigiana…

Čtěte více

8 644 800 Kč

320 000 €

291 906 £

372 669 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělý, zrekonstruovaný, slunný kamenný dům s přístavbou se nachází na vyvýšenině s nádherným výhledem, který vás okamžitě okouzlí. Nemovitost leží jen 15 minut jízdy od nejbližšího většího města s obchody a dalšími službami. Lyžařská střediska jsou dostupná asi za 40 minut, během 50 minut se dostanete na dlouhé toskánské písečné pláže. Pisa, Parma a Janov jsou vzdálené asi 1 hodinu a 20 minut. Hlavní budova zaujme velkou kuchyní s původními prvky. Majitelům k dispozici jsou také tři ložnice, koupelna a zastřešená terasa v přízemí, ideální místo pro ranní kávu; v prvním patře je pak obývací pokoj, pokoj s krbem, kuchyně, ložnice s šatnou, koupelnou a terasou. Dům má dva suterénní prostory. K objektu náleží zrekonstruovaná přístavba, která sestává z kuchyně v přízemí a obytného podkroví. Velkým plusem této nemovitosti je velký pozemek s krásným výhledem. Lunigiana je poměrně málo známý, ale o to krásnější region na úplném severu Toskánska charakterizovaný vysokými horami i nižšími kopečky, krásnou zelenou přírodou a také starobylými hrady a městečky. Je to skvělé místo pro výběr venkovských domů i proto, že ceny jsou zde nižší než v dalších částech Toskánska. Silniční vzdálenost z ČR je pouhých 9 hodin jízdy z Prahy a letiště v Pise je 60-90 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247