Zpět na výpis

Skvostná vila v oblasti Gallura

3
ID: IT0876

Tato pohodová vilka je oázou klidu v jedné z nejkrásnějších částí Sardínie

Čtěte více

15 801 500 Kč

650 000 €

540 592 £

737 457 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Opravdu nádherná vila na prodej v oblasti Capizza di Vacca na severozápadní Sardinii s výhledem na moře a souostroví La Maddalena, mys Capo Testa a Le Bocche di Bonifacio. Klidná poloha uprostřed středomořské zahrady.

LOKALITA: Santa Teresa Gallura leží na severu Sardinie a je známá hlavně díky nádherným plážím s bílým pískem ohraničených krásnými žulovými skalnatými útesy. Tato rybářská vesnička se v posledních letech vyvinula v proslulé turistické středisko, ale i tak si zachovává svůj původní šarm a kouzlo. V zálivu jsou skvělé možnosti pro koupání, nejoblíbenější jsou pláže Rena Bianca, Marmorata nebo Santa Reparata. Najdete zde také mys Capo Testa s divokými skalními útvary. Pravidelně odsud také odplouvají lodě na francouzskou Korsiku.

POPIS NEMOVITOSTI:Tato příjemná vila je součástí většího kondominia, kam patří další podobné vily. Přístup do kondominia je přes elektrickou bránu a společné prostory jsou udržovány správcem. Všechny vily mají vlastní zahrady, takže každá jednotka má naprosté soukromí a klid. Vila je postavená v klasickém sardinském stylu a sestává z hlavní budovy (volné na 3 stranách) a oddělené dependance ideální pro hosty. V hlavní budově se rozkládá prostorný obývací pokoj, jídelna, oddělená kuchyně, 2 ložnice, 1 koupelny a WC. V dependance je pak další ložnice s koupelnou. Je zde velký prostor na parkování a možnost postavit bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247