Zpět na výpis

Skvostná vila v Monte Pego

4 1 ano 5 000m
ID: SP0586

Skvostná vila se zahradou, arkádovou terasou a venkovní terasou s vestavěným bazénem a nádherným výhledem na pobřeží Costa Blanca...

Čtěte více

9 151 200 Kč

360 000 €

306 491 £

408 208 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila byla postavena na jednom z nejkrásnějších míst v Monte Pego v klidné slepé uličce s výhledem na moře, které je odsud vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem. Nemovitost nabízí fantastický výhled na pobřeží Costa Blanca. Užitná plocha je rozložena na jednom podlaží a pak směřuje do přízemí, které je na úrovni spodní zahrady. V přední části domu se nachází krytá prosklená terasa přístupná z obývacího pokoje / jídelny s krásným výhledem na pobřeží a moře. Přístup odtud vede pak k venkovní terase, do níž je zasazen krásný bazén. Vstup do domu je na této úrovni z opačné strany domu a vede skrze menší krytou terasu, odkud pokračuje do haly. Zde je prostor rozdělen do obývacího pokoje s přístupem k bazénu, vybavené kuchyně, samostatné jídelny a vnitřní chodby vedoucí ke 3 ložnicím a koupelně. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu a je připojena ke garáži. Odsud vede točité schodiště do spodní úrovně domu, kde se nachází velký obývací pokoj, ložnice, koupelna, kuchyň a technická místnost. Tento prostor je na úrovni spodní zahrady, která je dostatečně prostorná a zdobí ji vzrostlé palmy. Zároveň nabízí nádherný výhled do okolí. Zde se také nachází sklep s dostatkem úložného prostoru. Vila má dvě dvojité posuvné brány otevírající se na velké parkoviště a garáž. Monte Pego se nachází přibližně 5 km od pobřeží a pouhých 5 minut jízdy od města Pego. Město má dobrý výběr obchodů, barů a restaurací a řadu supermarketů. Krásné písečné pláže jsou odtud vzdáleny jen 10 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247