Zpět na výpis

Skvostná vila v Monte Pego

4 1 ano 5 000m
ID: SP0586

Skvostná vila se zahradou, arkádovou terasou a venkovní terasou s vestavěným bazénem a nádherným výhledem na pobřeží Costa Blanca...

Čtěte více

9 844 200 Kč

360 000 €

326 172 £

424 246 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila byla postavena na jednom z nejkrásnějších míst v Monte Pego v klidné slepé uličce s výhledem na moře, které je odsud vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem. Nemovitost nabízí fantastický výhled na pobřeží Costa Blanca. Užitná plocha je rozložena na jednom podlaží a pak směřuje do přízemí, které je na úrovni spodní zahrady. V přední části domu se nachází krytá prosklená terasa přístupná z obývacího pokoje / jídelny s krásným výhledem na pobřeží a moře. Přístup odtud vede pak k venkovní terase, do níž je zasazen krásný bazén. Vstup do domu je na této úrovni z opačné strany domu a vede skrze menší krytou terasu, odkud pokračuje do haly. Zde je prostor rozdělen do obývacího pokoje s přístupem k bazénu, vybavené kuchyně, samostatné jídelny a vnitřní chodby vedoucí ke 3 ložnicím a koupelně. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu a je připojena ke garáži. Odsud vede točité schodiště do spodní úrovně domu, kde se nachází velký obývací pokoj, ložnice, koupelna, kuchyň a technická místnost. Tento prostor je na úrovni spodní zahrady, která je dostatečně prostorná a zdobí ji vzrostlé palmy. Zároveň nabízí nádherný výhled do okolí. Zde se také nachází sklep s dostatkem úložného prostoru. Vila má dvě dvojité posuvné brány otevírající se na velké parkoviště a garáž. Monte Pego se nachází přibližně 5 km od pobřeží a pouhých 5 minut jízdy od města Pego. Město má dobrý výběr obchodů, barů a restaurací a řadu supermarketů. Krásné písečné pláže jsou odtud vzdáleny jen 10 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247