Zpět na výpis

Skvostná vila v karibském stylu v Porto Rotondo

5 1 ano 500m
ID: IT1043

Nádherná vila v originálním čistém stylu v exkluzivní poloze blízko Porto Cervo na Sardinii

Čtěte více

155 456 000 Kč

6 400 000 €

5 527 914 £

6 998 424 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní vila v ojedinělém karibském stylu postavená na nádherném panoramatickém místě v exkluzivní oblasti Porto Rotondo blízko světoznámého Porto Cervo a necelých 500m od pláže Spiaggia dei Sassi.

Vila byla navržena slavným architektem Giannim Gamondim v exotickém karibském stylu s důrazem na světlé vzdušné prostory, přírodní materiály a všudypřítomnou lehkost s odvoláním na koloniální vily v Karibiku. Díky dominantní pozici nad mořem má vila úžasný výhled, ale zároveň má absolutní soukromí.

Centrem domu je velký obývací pokoj ve stylu open-plan, který plynule navazuje na kuchyni a jídelnu. Odsud je východ na verandu, která poskytuje krásný výhled na zahradu s bazénem. Vilu dále tvoří 5 ložnic, každá se svou vlastní koupelnou. Hlavní manželská ložnice disponuje také vířivkou. Schody na zahradu vedou také do oddělené dependance, skládající se z malé suite s obývacím pokojem, kuchyňkou, ložnicí a koupelnou. Nemovitost je zařízena v luxusním elegantním stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528