Zpět na výpis

Skvostná vila v karibském stylu v Porto Rotondo

5 1 ano 500m
ID: IT1043

Nádherná vila v originálním čistém stylu v exkluzivní poloze blízko Porto Cervo na Sardinii

Čtěte více

158 240 000 Kč

6 400 000 €

5 516 664 £

6 764 706 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní vila v ojedinělém karibském stylu postavená na nádherném panoramatickém místě v exkluzivní oblasti Porto Rotondo blízko světoznámého Porto Cervo a necelých 500m od pláže Spiaggia dei Sassi.

Vila byla navržena slavným architektem Giannim Gamondim v exotickém karibském stylu s důrazem na světlé vzdušné prostory, přírodní materiály a všudypřítomnou lehkost s odvoláním na koloniální vily v Karibiku. Díky dominantní pozici nad mořem má vila úžasný výhled, ale zároveň má absolutní soukromí.

Centrem domu je velký obývací pokoj ve stylu open-plan, který plynule navazuje na kuchyni a jídelnu. Odsud je východ na verandu, která poskytuje krásný výhled na zahradu s bazénem. Vilu dále tvoří 5 ložnic, každá se svou vlastní koupelnou. Hlavní manželská ložnice disponuje také vířivkou. Schody na zahradu vedou také do oddělené dependance, skládající se z malé suite s obývacím pokojem, kuchyňkou, ložnicí a koupelnou. Nemovitost je zařízena v luxusním elegantním stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528