Zpět na výpis

Skvostná vila u Ostuni v Apulii

3 1
ID: IT0835

Luxusní vila s bazénem u Ostuni v Apulii mezi olivovými a citrusovými háji...

Čtěte více

11 630 250 Kč

450 000 €

389 271 £

546 252 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Jen 6km od malebného městečka Ostuni ve východní části Apulie se nachází tato vskutku skvostná luxusní vila s bazénem. Vila je umístěna na klidném místě v jedinečném venkovském prostředí typickém pro tuto oblast, osázeném charakteristickými staletými olivovníky, středomořským křovím, mandlemi a ovocnými stromy různých druhů.

K nemovitosti vede dlouhá osvětlená alej obklopená zelení a citrusovým hájem. K budově patří pozemek o celkové ploše přibližně 10.000 m2. Velká okolní zeď zcela v tufu a běleném vápnu vede okolo celého pozemku. V pečlivě udržované zahradě je postaven velký bazén a dále je zde zastřešená pergola, která je ideální pro posezení a večeře venku. Dalším místem pro relaxaci je velká veranda s tufovým klenutým stropem a velkými klenutými otvory s výhledem na bazén.

Samotná vila pak nabízí velké vzdušné místnosti se spoustou prostoru - obývací pokoj ve stylu open-plan s moderní kuchyní, 3 stylové ložnice a 2 moderní koupelny. Na druhé straně zahrady je menší přístavek s další místností a koupelnou. Pečlivá obnova budov umožnila vytvořit interiéry značné hodnoty. Architektura je typická pro statky Ostuni, zcela pokryté tufem ošetřeným vápenným mlékem. Podlahy a krytiny jsou vyrobeny z pryskyřice světle šedé barvy, která odráží vybitý starý beton. V přístavku se nachází autentická kamenná podlaha z 19. století. Zahrada a obvod celého komplexu jsou pokryty místním kamenem. V objektu je veškeré pohodlí a příslušenství (podlahové topení, příprava teplé vody, alarm, video, elektrická brána, artézská studna atd.).

Ostuni je vzdáleno asi 1680km od Prahy (16h jízdy). Z letiště v Bari je to pouhá hodina jízdy a z letiště v Brindisi jen 30min.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528