Zpět na výpis

Skvostná vila, Torrequebrada

6 1 ano 900m
ID: SP0596

Krásná vila s bazénem v perfektním stavu v golfové oblasti Firstline Golf s panoramatickým výhledem na golf, hory a moře vzdálené necelý kilometr v letovisku Torrequebrada...

Čtěte více

24 253 125 Kč

995 000 €

854 374 £

1 048 149 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná vila z roku 1989 se nachází v golfové oblasti Firstline Golf s panoramatickým výhledem na golf, hory a moře v letovisku Torrequebrada. Nachází se zhruba 900 metrů od pláže a 15 km od letiště v Malaze. Její součástí je i garáž. Užitná plocha vily je přibližně 379 m2 + 100 m2 terasy. Dům je dvoupodlažní a má samostatný suterén se 3 pokoji a 1 koupelnou. Na úrovni ulice je vstup do vily, kde se nachází hala, šatna, společenská místnost s krbem a přístupem na velkou slunnou terasu, oddělená jídelna, TV místnost nebo jídelna, plně zrekonstruovaná a vybavená kuchyň s přístupem na terasu a hlavní ložnice s šatnou, koupelnou a přístupem na terasu. V přízemí je umístěn salonek s přístupem na verandu, 3 ložnice se skříněmi a 2 koupelny (jedna ložnice s šatnou, koupelnou a vstupem na verandu). Dále ještě prádelna, koupelna a kuchyň. Pozemek činí 1 062 m2. Nachází se zde krásná letní kuchyně s bazénem a výhledem na golf. Bazén je obklopený prostornými terasami na slunění a nachází se zde gril. Dále je zde příjezdová cesta s automatickou bránou, garáž a krásná zahrada se zavlažovacím systémem. Nemovitost je v perfektním stavu. Má mramorové podlahy, dvojitě prosklená okna, rolety a elektrické markýzy, klimatizaci a topení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247