Zpět na výpis

Skvostná vila, Torrequebrada

6 1 ano 900m
ID: SP0596

Krásná vila s bazénem v perfektním stavu v golfové oblasti Firstline Golf s panoramatickým výhledem na golf, hory a moře vzdálené necelý kilometr v letovisku Torrequebrada...

Čtěte více

24 601 375 Kč

995 000 €

857 669 £

1 051 700 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná vila z roku 1989 se nachází v golfové oblasti Firstline Golf s panoramatickým výhledem na golf, hory a moře v letovisku Torrequebrada. Nachází se zhruba 900 metrů od pláže a 15 km od letiště v Malaze. Její součástí je i garáž. Užitná plocha vily je přibližně 379 m2 + 100 m2 terasy. Dům je dvoupodlažní a má samostatný suterén se 3 pokoji a 1 koupelnou. Na úrovni ulice je vstup do vily, kde se nachází hala, šatna, společenská místnost s krbem a přístupem na velkou slunnou terasu, oddělená jídelna, TV místnost nebo jídelna, plně zrekonstruovaná a vybavená kuchyň s přístupem na terasu a hlavní ložnice s šatnou, koupelnou a přístupem na terasu. V přízemí je umístěn salonek s přístupem na verandu, 3 ložnice se skříněmi a 2 koupelny (jedna ložnice s šatnou, koupelnou a vstupem na verandu). Dále ještě prádelna, koupelna a kuchyň. Pozemek činí 1 062 m2. Nachází se zde krásná letní kuchyně s bazénem a výhledem na golf. Bazén je obklopený prostornými terasami na slunění a nachází se zde gril. Dále je zde příjezdová cesta s automatickou bránou, garáž a krásná zahrada se zavlažovacím systémem. Nemovitost je v perfektním stavu. Má mramorové podlahy, dvojitě prosklená okna, rolety a elektrické markýzy, klimatizaci a topení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247