Zpět na výpis

Skvostná vila s bazénem a zahradou, Makarska

5 1 ano 800m
ID: CH0022

Luxusní vila s výhledem na moře dvě minuty chůze od centra Makarské a zároveň zasazená v zeleni...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Chloubou této úchvatné vily je pečlivě udržovaná zahrada s nádhernými záhony růží, květin a středozemních bylinek a ovocnými stromy. Na třech patrech vily a ploše 350m2 se nachází 5 ložnic, 5 koupelen a 2 obývací pokoje. Na zahradě se nalézá vířivka a bazén (průměr 5 m, hloubka 1,2 m), ze kterého si můžete vychutnat okouzlující výhledy na město, přístav i moře s ostrovy na horizontu. K příjemnému posezení byla vybudována taverna v dalmátském stylu s grilem a dalším zařízením pro 25-30 hostů. Vila se prodává s veškerým vybavením.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247