Zpět na výpis

Skvostná vila s bazénem a zahradou, Makarska

5 1 ano 800m
ID: CH0022

Luxusní vila s výhledem na moře dvě minuty chůze od centra Makarské a zároveň zasazená v zeleni...

Čtěte více

16 953 900 Kč

620 000 €

561 741 £

730 646 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Chloubou této úchvatné vily je pečlivě udržovaná zahrada s nádhernými záhony růží, květin a středozemních bylinek a ovocnými stromy. Na třech patrech vily a ploše 350m2 se nachází 5 ložnic, 5 koupelen a 2 obývací pokoje. Na zahradě se nalézá vířivka a bazén (průměr 5 m, hloubka 1,2 m), ze kterého si můžete vychutnat okouzlující výhledy na město, přístav i moře s ostrovy na horizontu. K příjemnému posezení byla vybudována taverna v dalmátském stylu s grilem a dalším zařízením pro 25-30 hostů. Vila se prodává s veškerým vybavením.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247