Zpět na výpis

Skvělá vila na soukromém golfovém hřišti v Benahavis

7 ano
ID: SP0319

Skvělá vila s nádherným výhledem na soukromém golfovém hřišti, na exkluzivním Benahavis

Čtěte více

202 176 000 Kč

7 800 000 €

6 902 089 £

9 081 664 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělá vila s nádherným výhledem na soukromém golfovém hrišti. Je z ní nádherný výhled na Středozemní moře, Gibraltarský průliv a na pobřeží severní Afriky. Nachází se v srdci jedné z nejatraktivnějších oblastí na pobřeží Costa del Sol, v Evropě považované za nejexkluzivnější residenční komplex a country club, jen pár kilometrů od slavného Puerto Banús. Toto je místo, kde můžete skutečně objevovat přirozené kouzlo Středomoří a nesrovnatelnou krásu, kde můžete najít klid. Prostorná nemovitost se zastavěnou plochou 1048 m2, 400 m2 teras a s pozemkem 4521 m2. 7 prostorných ložnic, 8 koupelen. Pro nejširší nabídku a vyhledávání luxusních vil na španělském pobřeží nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247