Zpět na výpis

Skvělá cena za domek přímo u pláže, Bibione

3 ano 20m
ID: IT0362

Jedinečná příležitost koupit domek hned u pláže a zároveň pár hodin jízdy z ČR do 500 000 EUR...

Čtěte více

18 662 400 Kč

720 000 €

637 116 £

838 307 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatná vilka v první linii u moře (pláž je přímo před domem) v populárním Bibione je v dobrém stavu. Skládá se ze dvou oddělených apartmánů, které lze v létě dobře pronajímat. Celková plocha je 150m2. Apartmán v přízemí se skládá z obývacího pokoje s kk, kde je i rozkládací sofa, ložnice, koupelny a kryté terasy. Apartmán v prvním patře sestává z obývacího pokeje s kk, dvou ložnic a koupelny. Má hezký balkón s výhledem. Vilka má zahrádku o ploše 80m2, kde je jacuzzi a vešel by se tam i malý bazének pro děti. Každý byt má parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247