Zpět na výpis

Skvělá cena za domek přímo u pláže, Bibione

3 ano 20m
ID: IT0362

Jedinečná příležitost koupit domek hned u pláže a zároveň pár hodin jízdy z ČR do 500 000 EUR...

Čtěte více

18 489 600 Kč

720 000 €

624 944 £

868 260 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatná vilka v první linii u moře (pláž je přímo před domem) v populárním Bibione je v dobrém stavu. Skládá se ze dvou oddělených apartmánů, které lze v létě dobře pronajímat. Celková plocha je 150m2. Apartmán v přízemí se skládá z obývacího pokoje s kk, kde je i rozkládací sofa, ložnice, koupelny a kryté terasy. Apartmán v prvním patře sestává z obývacího pokeje s kk, dvou ložnic a koupelny. Má hezký balkón s výhledem. Vilka má zahrádku o ploše 80m2, kde je jacuzzi a vešel by se tam i malý bazének pro děti. Každý byt má parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247