Zpět na výpis

Skleněná vila s výhledem na oceán, Algarve

4 1
ID: PT0179

Ojedinělá prosklená vila s velkým pozemkem, bazénem a dech beroucím výhledem na oceán...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V oblasti Algarve je jen málo vil s tak ohromujícím výhledem, jaký nabízí tato prostorná prosklená vila obklopená velkorysým pozemkem o rozloze 2 180 m2, na kterém se rozkládá nádherný bazén. Vila má užitnou plochu 595 m2. Stojí přímo na pláži a byla navržena tak, aby z každé její místnosti nabízela pohledy na křišťálovou hladinu oceánu. Architekt tento úkol pojal velmi originálně, a tak půdorys vily opisuje tvar oblouku. Velmi dobře jsou vyřešeny i prosklené plochy, kterými je vila opatřena po celém obvodu. V přízemí se táhnou od podlahy až ke stropu a zabudované prosklené posuvné dveře otevírají přístup ke krásné terase. Podobně je pojatá i moderní kuchyně orámovaná ze dvou stran vysokými okny a s velkým množstvím úložného prostoru po celé délce i výšce zdí. Pracovní plocha kuchyně je vybavena varnou deskou a umyvadlem, a také snídaňovým barem, Hned vedle ní se otevírá jídelní prostor. Ústředním prvkem v další prostoru je nádherný krb zabudovaný od země až ke stropu, který opticky odděluje jídelnu a obývací prostor a zároveň poskytuje teplo a pohodlí v přízemí. Ve druhém křídle této části vily se nachází prostorné apartmá pro hosty a zábavní místnost s TV. Ta může být snadno přestavěna na pátou ložnici. V přední, východní a západní části je vila opatřena krytými balkony a dřevěnými terasami. Na východní straně se navíc nachází venkovní posezení s jídelním koutem, které je propojeno s kuchyní a je zde i gril. Zároveň je odsud nádherný výhled na bazén. Zároveň zde najdete okouzlující střešní terasu spojenou s přízemím a prvním patrem výtahem. Pod úrovní terénu se nachází velká garáž pro 2 auta. V prvním patře najdete 3 velké pokoje s vlastní koupelnou, ze kterých je nádherný výhled na oceán. Tuto dokonalou kompozici nakonec podtrhuje krásný bazén, který se nachází venku a kopíruje tvar vily. Je obklopen dřevěnou terasou a zelení, která zaručuje dostatek soukromí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247