Zpět na výpis

Skleněná vila s výhledem na oceán, Algarve

4 1
ID: PT0179

Ojedinělá prosklená vila s velkým pozemkem, bazénem a dech beroucím výhledem na oceán...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V oblasti Algarve je jen málo vil s tak ohromujícím výhledem, jaký nabízí tato prostorná prosklená vila obklopená velkorysým pozemkem o rozloze 2 180 m2, na kterém se rozkládá nádherný bazén. Vila má užitnou plochu 595 m2. Stojí přímo na pláži a byla navržena tak, aby z každé její místnosti nabízela pohledy na křišťálovou hladinu oceánu. Architekt tento úkol pojal velmi originálně, a tak půdorys vily opisuje tvar oblouku. Velmi dobře jsou vyřešeny i prosklené plochy, kterými je vila opatřena po celém obvodu. V přízemí se táhnou od podlahy až ke stropu a zabudované prosklené posuvné dveře otevírají přístup ke krásné terase. Podobně je pojatá i moderní kuchyně orámovaná ze dvou stran vysokými okny a s velkým množstvím úložného prostoru po celé délce i výšce zdí. Pracovní plocha kuchyně je vybavena varnou deskou a umyvadlem, a také snídaňovým barem, Hned vedle ní se otevírá jídelní prostor. Ústředním prvkem v další prostoru je nádherný krb zabudovaný od země až ke stropu, který opticky odděluje jídelnu a obývací prostor a zároveň poskytuje teplo a pohodlí v přízemí. Ve druhém křídle této části vily se nachází prostorné apartmá pro hosty a zábavní místnost s TV. Ta může být snadno přestavěna na pátou ložnici. V přední, východní a západní části je vila opatřena krytými balkony a dřevěnými terasami. Na východní straně se navíc nachází venkovní posezení s jídelním koutem, které je propojeno s kuchyní a je zde i gril. Zároveň je odsud nádherný výhled na bazén. Zároveň zde najdete okouzlující střešní terasu spojenou s přízemím a prvním patrem výtahem. Pod úrovní terénu se nachází velká garáž pro 2 auta. V prvním patře najdete 3 velké pokoje s vlastní koupelnou, ze kterých je nádherný výhled na oceán. Tuto dokonalou kompozici nakonec podtrhuje krásný bazén, který se nachází venku a kopíruje tvar vily. Je obklopen dřevěnou terasou a zelení, která zaručuje dostatek soukromí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247