Zpět na výpis

Ski-in ski-out apartmán u Trenta

1 1
ID: IT0971

Zbrusu nový ski-in ski-out apartmán v Dolomitech...

Čtěte více

4 203 250 Kč

170 000 €

146 536 £

179 688 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Poslední apartmán ve ski-in ski-out rezidenci hned u sjezdovky v krásném lyžařském středisku Monte Bondone kousek od Trenta. Možnost využití wellness a bazénu v sousedícím hotelu.

POLOHA: Rezort je položen v nadmořské výšce 1650m a nabízí proto úchvatné výhledy na 20km vzdálené Trento a okolní vrcholky. Lyžařská oblast Monte Bondone se rozprostírá v nadmořské výšce 1189m až 2090m a najdete zde asi 20km sjezdovek a 4 lanovky, včetně sedačky s nejvyšším převýšením v celé Evropě. Oblast je také vyhlášená krásnými tratěmi pro běžkaře. V létě je zde také nesčetně sportovních příležitostí na čerstvém vzduchu - od pěší turistiky a horských kol, po via ferraty, paragliding a mnoho dalšího. Za necelou hodinu dojedete k oblíbenému jezeru Lago di Garda, který je rájem windsurfingu, nebo horskému Lago di Molveno. V okolí jsou vinařské stezky s možností degustace místních vín. Lokalita je celoročně dostupná po upravované silnici. Z Prahy se sem dostanete za cca 8 hodin a z Brna za cca 8h30 jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: V rezortu je aktuálně na prodej tento apartmán s jednou ložnicí:

Apartmán v 1.patře s garáží bez nábytku a bez sklípku - 2 balkony - EUR 170.000

Celou konstrukci charakterizuje hojné použití dřeva a vysoká kvalita materiálů a prvotřídní provedení včetně termálních dřevěných podlah, závěsné sanitární keramiky, dálkové ovládání vytápění (smarthome), vyhřívané potrubí a odpady pro zamezení zamrznutí. Apartmány přilehají k luxusnímu 4*hotelu (do kterého vede z rezortu vnitřní chodba) a za poplatek je možné využívat služby hotelu včetně restaurace, wellness a bazénu, recepce atd.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528