Zpět na výpis

Ski-in ski-out apartmán, Obertauern

3
ID: AT0103

Plně zařízený ski-in ski-out apartmán v aparthotelu ve vyhlášeném středisku Obertauern v rakouském Salzbursku. Skvělá investice se spolehlivou návratností.

Čtěte více

8 265 600 Kč

320 000 €

287 489 £

363 867 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Útulný lyžařský apartmán o rozloze 94 m² je umístěn v 6. patře hotelového komplexu s apartmány v populárním rakouském lyžařském středisku Obertauern. Obertauern se nachází v rakouském Salzbursku a nalézá se zde přes 100 km sjezdovek. Díky nadmořské výšce dosahující 2500 m je centrem s jistou lyžařkou příležitostí a jedním z nemnoha ski-in ski-out středisek v Rakousku. Středisko je známé pro svoji nabídku après-ski aktivit, ale také jako místo, které nabízí přes 70 km tratí pro běžecké lyžování, a je tak ideální pro aktivní dovolenou, a to i v létě, kdy skýtá mnoho příležitostí pro pěší turistiku. Můžete zde také navštívit krásná místa v nedalekých Korutanech nebo se vypravit na lyžařský výlet do dalšího nedalekého střediska Ski Amadé. Obertauern je vzdálený od Vídně 330 km a od Salzburku pouhých 101 km. Obytný komplex je příhodně umístěn přímo u lyžařského svahu, naproti dolní stanici vleku Zehnerkar/Grünwaldkopfbahnand, a pouhých několik minut pěší chůze od centra města. O pronájmy apartmánů v době nepřítomnosti jejich vlastníků se stará přímo v místě profesionální agentura. Středisko se těší velké popularitě a má skvělé reference v rezervačních systémech a v průvodcích pro cestovatele. Pro svoji vysokou návštěvnost během celého roku nabízí spolehlivě návratnou investici. Apartmán je chytře navržen tak, aby maximalizoval využitelnost prostoru. Najdeme zde vkusný obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatnou toaletu, 2 parkovací místa, místnost s úložným prostorem a terasu s překrásným výhledem na okolní hory. Apartmán je vybaven vším moderním příslušenstvím a je plně zařízen k bezprostřednímu použití!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247