Zpět na výpis

Ski-in chalet snů v Jochbergu v Kitzbühelských Alpách

2
ID: AT0094

Vzácná možnost koupě luxusní ski-in horské chaty v Jochbergu v kitzbühelské lyžařské oblasti. Velkorysý chalet je postaven v tradičním alpském stylu s veškerým moderním komfortem...

Čtěte více

49 851 750 Kč

1 950 000 €

1 726 886 £

2 220 964 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato luxusní ski-in horská chata postavená v roce 2012 je skvěle umístěná v lyžařském letovisku Jochberg v Kitzbühelských Alpách. Je citlivě zasazena v krajině na malém snadno přístupném kopci v půvabné obci. Nádherný výhled na alpskou krajinu ze svažitých strání umožňuje každodenně obdivovat kouzla přírody jako v přírodním divadle. V blízkosti je jen jeden sousedící dům. Toto místo je moderní alpskou oázou a pravým místem pro načerpání energie. V blízkosti najdete zastávku skibusu, který Vás v několika minutách dopraví do údolní stanice vleku, odkud máte přístup k 179 km sjezdovek. Místo také překypuje mnoha možnostmi pro letní aktivity na čerstvém vzduchu a na turistickou výpravu můžete vyrazit přímo z chaty. Chata nabízí velkorysý obytný prostor o rozloze zhruba 145 m², má 2 prostorné ložnice, 2 koupelny, wellness prostor se saunou, otevřený prostor sloužící jako obývací pokoj a jídelna, luxusní kuchyň, a dále krb, který spoluvytváří útulné alpské prostředí. Chata byla promyšleně navržená s použitím místních přírodních materiálů včetně masivního dřeva a přírodního kamene, a myslí tak na udržitelný rozvoj. Poskytuje také veškeré moderní vybavení, jako jsou například domácí technologie a podlahové vytápění. K nemovitosti patří garáž a dále venkovní parkovací místa. Kromě fantastických horských tras pro procházky a jogging, můžete také vyrazit za přírodními poklady jako jsou vodopády Sintersbacher. Jochberg je od Prahy vzdálený cca 460 km jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247