Zpět na výpis

Ski-in chalet snů v Jochbergu v Kitzbühelských Alpách

2
ID: AT0094

Vzácná možnost koupě luxusní ski-in horské chaty v Jochbergu v kitzbühelské lyžařské oblasti. Velkorysý chalet je postaven v tradičním alpském stylu s veškerým moderním komfortem a bez povinnosti pronájmu...

Čtěte více

62 952 600 Kč

2 390 000 €

2 136 594 £

2 835 575 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní ski-in horská chata postavená v roce 2012 je skvěle umístěná v lyžařském letovisku Jochberg v Kitzbühelských Alpách. Je citlivě zasazena v krajině na malém snadno přístupném kopci v půvabné obci. Nádherný výhled na alpskou krajinu ze svažitých strání umožňuje každodenně obdivovat kouzla přírody jako v přírodním divadle. V blízkosti je jen jeden sousedící dům. Toto místo je moderní alpskou oázou a pravým místem pro načerpání energie. V blízkosti najdete zastávku skibusu, který Vás v několika minutách dopraví do údolní stanice vleku, odkud máte přístup k 179 km sjezdovek. Místo také překypuje mnoha možnostmi pro letní aktivity na čerstvém vzduchu a na turistickou výpravu můžete vyrazit přímo z chaty. Chata nabízí velkorysý obytný prostor o rozloze zhruba 145 m², má 2 prostorné ložnice, 2 koupelny, wellness prostor se saunou, otevřený prostor sloužící jako obývací pokoj a jídelna, luxusní kuchyň, a dále krb, který spoluvytváří útulné alpské prostředí. Chata byla promyšleně navržená s použitím místních přírodních materiálů včetně masivního dřeva a přírodního kamene, a myslí tak na udržitelný rozvoj. Poskytuje také veškeré moderní vybavení, jako jsou například domácí technologie a podlahové vytápění. K nemovitosti patří garáž a dále venkovní parkovací místa. Kromě fantastických horských tras pro procházky a jogging, můžete také vyrazit za přírodními poklady jako jsou vodopády Sintersbacher. Jochberg je od Prahy vzdálený cca 460 km jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247