Zpět na výpis

Samostatně stojící vila s výhledem v Ligurii, San Lorenzo al Mare

4 ano 2 000m
ID: IT0305

Pěkná samostatně stojící vila nabízí krásný a daleký výhled na moře a nachází se 1,8 km od centra San Lozenzo al Mare…

Čtěte více

18 090 000 Kč
670 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato skvělá vila se 4 ložnicemi se nachází v kopci a má krásný panoramatický výhled na moře, navíc je méně než hodinu jízdy od letiště v Nice. Vila se rozprostírá na třech podlažích, k dispozci jsou vám 4 ložnice, z nichž jedna má šatnu, tři koupely, otevřený obývací pokoj s jídelním koutem a samostatnou, vybavenou kuchyní. Nové majitele dále potěší prostorný suterén a garáž. Půdní prostor je otevřený a slouží jako pracovna. Vilu obklopuje zahrada, kde je letní kuchyně včetně pece na pizzu. V blízkosti této krásné vily se nachází veškerá občanská vybavenost i moře. Dům o velikosti 190 m², zahrada o velikosti 470 m². Jedná se o ideální investici jak pro osobní úřely, tak za účelem pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247