Zpět na výpis

Samostatně stojící rodinný dům v Korutanech, Gurktal

4
ID: AT0235

Krásný dům se 2 bytovými jednotkami na prodej se nachází v klidné lokalitě v Korutanech uprostřed přírody, ideální jako investice k turistickému pronájmu...

Čtěte více

6 222 480 Kč

264 000 €

227 888 £

282 211 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatně stojící rodinný dům s velkou zahradou v obci Weitensfeld v Gurktalu v Korutanech.

POLOHA: Zweinitz je rezidenční lokalita v obci Weitensfeld v Gurktalu v Korutanech. Dům je zasazen do klidného prostředí, přesto je Weitensfeld sám o sobě útulnou vesničkou s pěknými obchody, různými restauracemi a několika zajímavými místy včetně krásného zámku Turnhof a malebného vodního mlýna. Další větší města jako St. Veit, Feldkirchen a Klagenfurt se nacházejí v okruhu 20 až 40 minut. Toto je ideální prázdninová destinace pro každého, kdo hledá nedotčenou přírodu, klid a přátelskou atmosféru. Nejbližší lyžařské středisko je Flattnitz (20 minut autem) nebo Hochrindl (30 minut autem).

NEMOVITOST: Atraktivní dům byl původně postaven v 60. letech 20. století s přístavbou, která byla dostavena na jižní straně domu v 80. letech. Nemovitost nabízí dostatek prostoru a je vnitřně rozdělena na dvě bytové jednotky, každá s vlastním vchodem, což je ideální pro turistický pronájem. Dům se rozkládá přes 2 podlaží a suterén a má celkově plochu cca 140 m2. Celkem jsou zde 4 ložnice a 2 koupelny. Velikost pozemku je cca 2818 m2, je zde velká zahrada a parkovací stání pro 4 auta. Nemovitost je v perfektním stavu a bude předána zcela nezařízená, lze tedy zcela přizpůsobit stylu nového majitele.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247