Zpět na výpis

Vila s pozemkem v divoké přírodě u San Pantaleo

3
ID: IT0812

Luxusně zařízená vila u San Pantaleo na Sardinii s velkým pozemkem je umístěna ve vyvýšené poloze a k moři je to jen 15 minut jízdy autem...

Čtěte více

11 836 800 Kč

480 000 €

428 435 £

463 008 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na krásném místě ve vyvýšené pozici ve vnitrozemí blízko městečka San Pantaleo, ale jen asi 15min dojezdu k plážím, se nachází tato úžasná vila s pozemkem asi 1ha. Vila je obklopena středozemní flórou a hornatou krajinou, ideální pro romantické procházky. Tato rozlehlá vila se rozkládá na dvou podlažích a najdete zde velký obývací pokoj, oddělenou kuchyni s jídelnou, 3 ložnice, 3 koupelny a dvojitou verandu. Vila je luxusně zařízena v moderním vzdušném stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528