Zpět na výpis

Vila s pozemkem v divoké přírodě u San Pantaleo

3
ID: IT0812

Luxusně zařízená vila u San Pantaleo na Sardinii s velkým pozemkem je umístěna ve vyvýšené poloze a k moři je to jen 15 minut jízdy autem...

Čtěte více

11 388 000 Kč

480 000 €

428 410 £

524 938 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na krásném místě ve vyvýšené pozici ve vnitrozemí blízko městečka San Pantaleo, ale jen asi 15min dojezdu k plážím, se nachází tato úžasná vila s pozemkem asi 1ha. Vila je obklopena středozemní flórou a hornatou krajinou, ideální pro romantické procházky. Tato rozlehlá vila se rozkládá na dvou podlažích a najdete zde velký obývací pokoj, oddělenou kuchyni s jídelnou, 3 ložnice, 3 koupelny a dvojitou verandu. Vila je luxusně zařízena v moderním vzdušném stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528