Zpět na výpis

Samostatná vila přímo u moře v Acquappesa

3 ano
ID: IT0847

Samostatná vila na prodej v jedinečné poloze - přímo u pláže v Kalábrie. Vila má navíc terasu s nádherný výhledem na moře. Dovolenková nemovitost snů!

Čtěte více

7 644 600 Kč

310 000 €

265 816 £

332 316 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato samostatná vila se nachází přímo u pláže v Marina di Acquappesa v Kalábrii.

Vila má plochu 125 m۶ její hlavní obytná část se nachází v prvním patře a je přístupná přes vnější schodiště, které vede na terasu o ploše cca 80 m2. Vila má obývací pokoj, kuchyň, 3 ložnice a 2 koupelny. V přízemí je terasa, sklad a koupelna.

Pokoje mají velká okna, ze kterých je krásný výhled na moře. Ze zahrady (1000 m2) je přímý přístup na pláž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247