Zpět na výpis

Samostatná vila jen 400m od moře hodinu jízdy od Říma

3 400m
ID: IT0743

Samostatná vila na prodej jen 400 metrů od moře, hodinu od letiště v Římě

Čtěte více

8 118 550 Kč

319 000 €

269 335 £

370 135 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V hlídané rezidenční zóně Tarquinia Lido, jen hodinu jízdy od letiště v Římě a asi 13 hodin jízdy z Prahy nabízíme k prodeji tuto pěknou samostatnou rodinnou vilu, nacházející se pouze 400 metrů od písčité pláže. Nemovitost je postavena v zajímavém stylu s částečně kamennou fasádou a skládá se v přízemí z prostorného obývacího pokoje s krbem, kuchyní s jídelnou, ložnice, koupelny a spíže a v prvním patře najdete další 2 ložnice, studovnu, další koupelnu a dvě terasy. K vile patří zahrada o výměře asi 400m2 a garáž. Tato vila je ideální volbou pro ty, kteří hledají bezstarostnou nemovitost na prázdniny u moře. Díky umístění uvnitř hlídané zóny je zde velmi bezpečno a společné okolní prostory výborně udržovány po celý rok. Nedaleko se také nalézá golfové hřiště. Tarquinia je typické italské městečko na kopečku nad mořem, významné díky svým římským památkám.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247