Zpět na výpis

Rustikální vila v Toskánsku, Chianni

3 1
ID: IT0340

Rustikální vila s výhledem v Chianni v Toskánsku nabízí…

Čtěte více

8 910 000 Kč
330 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná rustikální vila leží v panoramatické poloze v Chianni v Toskánsku. Vila byla postavena v typickém toskánském stylu, najdete zde na příklad poctivé dřevěné trámy nebo terakotové schodiště. Vila je členěna v přízemí na obývací pokoj s krbem, kuchyňským koutem a s jídelnou. Dále v přízemí naleznete jednu ložnici, koupelnu a technickou místnost. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna se sprchou a veranda o velikosti 12 m². Dům leží na velkém a hezky udržovaném pozemku. Příjemným prvkem je venkovní bazén, který jistě novému majiteli zpříjemí chvíle odpočinku. Na pozemku je asi 20 olivovníků. Dům o velikosti 120 m², pozemek cca 8000 m². Chianni, malebná obec s kamennými domky, se rozkládá v údolí mezi řekami Era a Fine a leží asi 35 kilometrů jihovýchodně od Pisy, kam létají až 3x týdně spoje z Prahy, a asi 60 kilometrů severozápadně od Florencie. Celá oblast je typická pěstováním olivovníků a vinné révy a mnohými kaštanovými lesy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247