Zpět na výpis

Rustikální vila v dominantní poloze na kopci, Capannori

3
ID: IT0418

Typická toskánská vila s pěkným výhledem a rozlehlými pozemky leží pár kilometrů od města Lucca. Moře a pláže jsou dostupné autem během necelé půl hodiny...

Čtěte více

14 850 000 Kč
550 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná, rustikální vila se nachází v dominantní poloze na kopci s krásným výhledem v Capannori, přesněji v lokalitě Segromigno Monte nedaleko Luccy, kam se dostanete autem během cca 20 minut. Vila prošla nedávno citlivou rekonstrukcí, která ji ponechala její ryzí, rustikální ráz. Vila má plochu 150 m² s pozemkem o ploše 25 000 m². Vila je vnitřně rozdělena na velkou obytnou kuchyni s krbem, obývací pokoj s krbem, jídelním koutem, komoru a koupelnou. V prvním patře jsou tři ložnice, pracovna a koupelna. Na pozemcích s vynikající expozicí jsou vinice, orná půda a také olivový háj s asi 170 stromy. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247