Zpět na výpis

Rustikální vila v dominantní poloze na kopci, Capannori

3
ID: IT0418

Typická toskánská vila s pěkným výhledem a rozlehlými pozemky leží pár kilometrů od města Lucca. Moře a pláže jsou dostupné autem během necelé půl hodiny...

Čtěte více

14 377 000 Kč

550 000 €

475 053 £

662 901 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná, rustikální vila se nachází v dominantní poloze na kopci s krásným výhledem v Capannori, přesněji v lokalitě Segromigno Monte nedaleko Luccy, kam se dostanete autem během cca 20 minut. Vila prošla nedávno citlivou rekonstrukcí, která ji ponechala její ryzí, rustikální ráz. Vila má plochu 150 m² s pozemkem o ploše 25 000 m². Vila je vnitřně rozdělena na velkou obytnou kuchyni s krbem, obývací pokoj s krbem, jídelním koutem, komoru a koupelnou. V prvním patře jsou tři ložnice, pracovna a koupelna. Na pozemcích s vynikající expozicí jsou vinice, orná půda a také olivový háj s asi 170 stromy. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247