Zpět na výpis

Rustikální vila s dechberoucím výhledem a bazénem, Pietrasanta

3 1 ano
ID: IT0492

Půvabná vila v nádherné poloze nad městečkem Pietrasanta nabízí dechberoucí výhled na okolní krajinu a moře a zároveň poskytuje svému majiteli dostatek soukromí...

Čtěte více

25 535 000 Kč

1 000 000 €

882 587 £

1 139 599 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Krásná rustikální vila se nachází v prvních kopcích nad městečkem Pietrasanta, od kterého je vzálená pouhých 5 minut jízdy autem nebo 20 minut chůze z kopce. Vila má jedinečný výhled na moře a na okolní krajinu. Tato půvabná vila o ploše cca 140 m² je obklopena pozemkem, částečně posázeným olivovníky, o rozloze cca 9000 m². Vila prošla celkovou rekontrukcí a nabízí naprosté soukromí. V přízemí naleznete obývací pokoj s krbem, kuchyň s velkým jídelním koutem, koupelnu a krytou terasu/verandu. V prvním patře je hlavní ložnice s koupelnou a s velkou terasou s výhledem na moře. Dále je zde ještě jedna dvoulůžková ložnice. Dále je nemovitost tvořena depandancí, kde je další ložnice a koupelna. Na zahradě je velký bazén, trouba na dřevo a gril.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247