Zpět na výpis

Rustikální vila s bazénem a výhledem na moře

3 1 ano
ID: IT0641

Rustikální vila s bazénem a výhledem na moře u Riparbelly

Čtěte více

12 386 400 Kč

480 000 €

430 951 £

527 350 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná nemovitost se nachází v dominantní pozici na kopci blízko tradičního toskánského městečka Riparbella, pouze 15min autem od moře. Do letiště v Pise se dostanete za 45minut jízdy. Vila je v docházkové vzdálenost Riparbelly s veškerou občanskou vybaveností, je obkopena malebnou zahradou s bazénem, přístavkem na zahradní potřeby a dalšími pozemky o celkové rozloze asi 1 hektar, kde mimojiné také naleznete olivový háj. Do vily vede 200m dlouhá štěrková cesta a vstup je přes automatickou bránu. Díky naprostému klidu a rozkošnému výhledu na klasickou toskánskou krajinu je zde jedinečná nerušená atmosféra. Vila je rozdělena na 2 patra. V přízemí najdete obývací místnost s přístupem na terasu, jídelnu, kuchyň, špajz a koupelnu a v prvním patře dále 3 prostorné ložnice, studovnu a terasu s krásným výhledem na bazén a olivový háj. Tato vila je nabízena za velmi výhodnou cenu a bude ideální buď jako prázdninová chata pro celou rodinu, nebo je také možnost zařídit zde menší pension pro tuiristy. Umístění je vskutku jedinečné v blízkosti mnoha toskánských atrakcí včetně Volterry (30min), San Gimignana (1h) nebo Sieny (1h30).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247