Zpět na výpis

Rustikální vila s bazénem a výhledem na moře

3 1 ano 12 000m
ID: IT0761

Rustikální toskánská nemovitost na prodej s bazénem, krásnou, vzrostlou zahradou a výhledem na moře jen několik kilometrů od městečka Massarosa a od moře...

Čtěte více

10 725 675 Kč

415 000 €

358 994 £

503 766 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tato rustikální vila z konce 18.století se nachází cca 9 km od centra městečka Massarosa a jen 12 km od pláže. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v Massarose.

Vila – polovina dvojdomku - o velikosti 150 m² má tři podlaží a obklopuje ji dobře udržovaná zahrada o velikosti cca 1000 m². K vile je buď pěší přístup z malé ulice, nebo se k ní dostanete po příjezdové cestě ve spodní části zahrady, kde je dřevěné kryté parkovací stání pro 2 auta. Dům prošel v roce 2010 mimořádně pečlivou renovací s tím, že původní architektonické prvky zůstaly zachovány. V přízemí je kuchyň s krbem, jídelní kout, malá koupelna. O tři schody níže je pak obývací pokoj, odkud vede schodiště do vyšších pater. V prvním patře je hlavní ložnice s koupelnou, ve druhém patře jsou další 2 ložnice. V přízemí je dále velká terasa s výhledem do zahrady, kde rostou palmy a olivovníky.

Na zahradě je také bazén nebo artéská studna. Zahrada je zavlažována automatickým systémem. Dále je zde gril, velký altán a menší kamenná přístavba o velikosti 10 m², ideální proo skladování zahradního nábytku nebo vybavení.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528