Zpět na výpis

Rustikální dům uprostřed zeleně, Castelnuovo della Misericordia

5 1
ID: IT0420

Prostorný kamenná dům s depandancí a bazénem se nachází uprostřed malebné a klidné toskánské krajiny, přičemž k moři se můžete dostat autem během 15 minut…

Čtěte více

10 665 000 Kč
395 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný rustikální dům se nachází v Castelnuovo della Misericordia asi 10 km od moře. Kouzlo domu tkví především v jeho poloze uprostřed toskánské krajiny a klidné zeleně, a přitom na dosah moře a veškeré občasnké vybavenosti. Skládá se v přízemí z obývacího pokoje s krbem, kuchyně, malé ložnice a koupelny. Tři velké ložnice, koupelnu a šatnu naleznete v první patře. K dispozici je také terasa s grilem o ploše asi 25 m². Na pozemku o ploše cca 5000 m² se zavlažovacím systémem napajeným vodou z potoka najdeme přístavbu o ploše 22 m², která se skládá z kuchyně, koupelny a ložnice v podkroví. To vše je doplněno bazénem o velikosti 12x6 metrů a pergolou s grilem. Na mezinárodní letiště v Pise se dostanete během 40 minut. Sienna je vzdálená 80 km, Florencie asi 90 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247